Kompakt ABS-hardcase-trolley, solid og lett. Utformet som håndbagasje og egnet for bruk hos alle flyselskaper. Passer enkelt under flysetet og er dermed den ideelle reisefølgen for korte turer og forretningsreiser. Trolleyen har overraskende mye oppbevaringsplass og er fullstendig fôret med 210D polyester. Klær og andre gjenstander holdes pent på plass takket være et lukkbart glidelåslomme, et mindre glidelåslomme i mesh og elastiske stropper. Utstyrt med et håndtak for å bære kofferten, metallramme, uttrekkbar aluminiumsstang og to gummihjul for komfortabel transport. Kapasitet ca. 24 liter.
Beige
| Materiale | Polyester 210D, ABS |
| Lengde | 30 cm |
| Diameter | 0 cm |
| Vekt | 1800 g |
| Volum | 24000 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 1010,00 kr
Fra 1120,00 kr
Fra 1160,00 kr
Fra 3965,00 kr
Fra 456,00 kr
Fra 1439,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |