Kabinbag i ABS (20 tommer) med frontlomme med glidelås, 8 hjul og tre-nivå håndtakssystem. Inkluderer nummerlås og egen plate for lasergravering. Med USB-port.
Sort (01)
| Materiale | ABS, Papir, Polyester 210D, Jern |
| Høyde | 58 cm |
| Bredde | 23 cm |
| Lengde | 37 cm |
| Størrelse | 23 cmx58 cmx37 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 2550/3.6 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 24 cmx37,5 cmx61 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI109754801 | 2288 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 1010,00 kr
Fra 1120,00 kr
Fra 1160,00 kr
Fra 3965,00 kr
Fra 456,00 kr
Fra 1439,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |