Tofarget treningsveske med frontlomme med glidelås. Ventilert siderom for sko, nettinglomme på motsatt side. Korte håndtak med borrelås. Stort hovedrom med forsterket bunn.
Grå (03)
| Materiale | Plast, Metall, Polyester 600D, Kartong, PU, PP, Nylon 210D, Mesh, To tone, Silke |
| Høyde | 26 cm |
| Bredde | 24 cm |
| Lengde | 50 cm |
| Størrelse | 24 cmx26 cmx50 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 320/13.3 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 35 cmx53 cmx42 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Heavy Metals, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Lead, Formaldehyde, Colour Release |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI104161903 | 2256 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 188,00 kr
Fra 390,00 kr
Fra 230,00 kr
Fra 440,00 kr
Fra 370,00 kr
Fra 152,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |