rPET (600D) stoffveske med et stort rom med glidelås på toppen og en åpen lomme foran. Med lange håndtak.
Beige (357)
| Materiale | Polyester 600D, rPET |
| Høyde | 34 cm |
| Bredde | 18 cm |
| Lengde | 41 cm |
| Størrelse | 18 cmx34 cmx41 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 160/14 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 48 cmx50 cmx29 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI1096837357 | 4184 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 43,00 kr
Fra 910,00 kr
Fra 26,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |