Stor eske laget av økologisk bomull 270 g/m².
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 57 x 9 x 36,5 cm |
| Materiale | Bomull |
| Trykkeflate | Screen: 26 x 27 cm, DTF Transfer: 25 x 20 cm, DTG Digital Transfer: 30 x 30 cm |
| Vekt | 0.214 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 3092 |
| Inkommande v.33, 2026 | 3000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 49,00 kr
Fra 142,00 kr
Fra 42,00 kr
Fra 23,00 kr
Fra 47,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |