Polyester (600D) ryggsekk med hovedrom med glidelås og frontlomme. Med USB-utgang på siden. Justerbare polstrede skulderstropper.
Sort (01)
| Materiale | PVC, PP, Polyester 300D, Polyetylentereftalat |
| Høyde | 40 cm |
| Bredde | 11 cm |
| Lengde | 31 cm |
| Størrelse | 11 cmx40 cmx31 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 480/11 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 35 cmx48 cmx68 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, RoHS, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, SCCP |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI86473501 | 3703 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 168,00 kr
Fra 690,00 kr
Fra 146,00 kr
Fra 360,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |