PVC bærbar ryggsekk for en 15 tommers bærbar PC. Hovedrommet har en polstret lomme for en bærbar datamaskin og innvendige lommer, samt en lomme med glidelås foran. Vesken har 2 justerbare skulderstropper og et håndtak.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Sort (01)
| Materiale | PVC, To tone |
| Høyde | 49 cm |
| Bredde | 13 cm |
| Lengde | 33 cm |
| Størrelse | 13 cmx49 cmx33 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 758/8.3 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 36 cmx50 cmx65 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, RoHS, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI845601 | 619 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 160,00 kr
Fra 1179,00 kr
Fra 540,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |