Denne solide aluminiums kortholderen beskytter dine kort mot elektronisk tyveri. Den kan holde opptil 10 flate kort, eller 6 pregede kort. Den enkle skyveknappen på siden vil skyve kortene gradvis opp.
• PU lommebok
• Aluminium materiale
• Plass til opptil 10 kort
• RFID-trygg
1.02 KG
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 247,00 | 240,00 | 234,00 | 227,00 | 223,00 | 219,00 |
Svart
XD Collection har det meste innen teknologi, vesker, vannflasker, paraplyer, notatbøker, penner. Samlingen er bred, nyskapende og med miljø og sikkerhet i fokus. XINDAO var den første leverandøren av reklameprodukter i Kina til å motta ISO 14001-sertifisering. XINDAO er også ISO 9001-sertifisert siden 1999 og ble tildelt ISO 14001-sertifisering av TÜV Rheinland i Tyskland
| Størrelse | 10.2 x 6.7 x 2.9 cm |
| Vekt | 84g |
| Trykkeflate | 80 x 20 mm |
| Materiale | Aluminium,PU |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold blyinnhold for USA, Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 7505 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 8,80 kr
Fra 360,00 kr
Fra 28,45 kr
Fra 17,10 kr
Fra 10,65 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |