Kjøleveske i denim med PU-detaljer og PEVA på innsiden. Kort bærehåndtak.
Blå (05)
| Materiale | PU, PP, Polyester, Aluminiumsfolie, Sinklegering, Denim |
| Høyde | 14,5 cm |
| Bredde | 18 cm |
| Lengde | 18 cm |
| Størrelse | 18 cmx14,5 cmx18 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 135/4 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 40 cmx40 cmx30 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI110367305 | 3891 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 190,00 kr
Fra 114,00 kr
Fra 270,00 kr
Fra 164,00 kr
Fra 66,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |