Gymbag/eske i naturfarget bomull 140 g/m². Ideell til sport og fritid.
Hvit
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 39,5 x 51 cm |
| Materiale | Bomull |
| Trykkeflate | Screen: 26 x 27 cm, DTF Transfer : 25 x 20 cm, DTG Digital Transfer: 30 x 30 cm |
| Vekt | 0.097 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 48149 |
| Inkommande v.25, 2026 | 25000 |
| Inkommande v.20, 2026 | 25000 |
| Inkommande v.35, 2026 | 80000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 13,60 kr
Fra 8,60 kr
Fra 35,00 kr
Fra 8,80 kr
Fra 10,60 kr
Fra 24,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |