PC sekk designet med melert materiale i frontpanelet og svart farge i den nederste delen og bak. Sekken har et stort hovedrom med glidelås, en polstret 15,6" PC lomme og et rom med glidelås i fronten for rask tilgang til mobile enheter. Leveres med USB port inkludert USB A-kabel med 1 hann- og 1 hunn-kontakt. Praktiske polstrede skulderstropper, håndtak og en meshlomme til flaske. Mindre fargevariasjoner grunnet innfarging, veving og trykk kan forekomme.
| Antall | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 250,00 | 240,00 | 230,00 |
Melert mellomgrå
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 300D i Polyester, 600D i Polyester |
| Størrelse | 33 x 44 x 14 cmcm |
| Emballasje | 25st |
| Bruttovekt | 11kg |
| Vekt | 10.45kg |
| Emballasje | 37x48x47cm |
| GTIN / EAN | 8713159372554 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 6800 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 9,60 kr
Fra 12,40 kr
Fra 37,00 kr
Fra 35,00 kr
Fra 25,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |