Nøkkelring med utfellbar plastlinjal med inntil 0,5 meters måleområde (skala i cm.)
Hvit
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 6,4 x 2,4 x 1,3 cm |
| Materiale | Plast |
| Trykkeflate | 4,5 x 2,1 cm |
| Vekt | 0.026 kg |
| Antal per innerlåda | 100 |
| Antal per ytterlåda | 400 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 40235 |
| Inkommande v.42, 2026 | 40000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 25,00 kr
Fra 53,00 kr
Fra 5,00 kr
Fra 10,40 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |