Bambuslommekniv med nøkkelring, 9 deler.
Bambus (823)
| Materiale | Metall, Bambus |
| Høyde | 1,8 cm |
| Bredde | 2,5 cm |
| Lengde | 9 cm |
| Størrelse | 2,5 cmx1,8 cmx9 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 83/11.3 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 12/120 |
| Carton Størrelse | 16 cmx22 cmx33,1 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, Lead, PCP |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI674829823 | 11514 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 14,60 kr
Fra 280,00 kr
Fra 136,00 kr
Fra 36,00 kr
Fra 66,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |