ABS og stålmålebånd (3 meter) med en skala i centimeter og tommer, belteklips og håndleddsstropp.
Sort (01)
| Materiale | ABS, Stål, TPR |
| Høyde | 6,2 cm |
| Bredde | 3,7 cm |
| Lengde | 7,3 cm |
| Størrelse | 3,7 cmx6,2 cmx7,3 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 119/15.1 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 12/120 |
| Carton Størrelse | 30,5 cmx42 cmx27 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI790001 | 3470 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 41,00 kr
Fra 44,00 kr
Fra 53,00 kr
Fra 42,70 kr
Fra 38,20 kr
Fra 68,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |