COB-lommelykt i ABS med håndleddsstropp.
Sort (01)
| Materiale | ABS, Silikon, Jern, Nylon |
| Høyde | 3,2 cm |
| Bredde | 3,2 cm |
| Lengde | 9,7 cm |
| Størrelse | 3,2 cmx3,2 cmx9,7 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 33.6/11.86 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/200 |
| Carton Størrelse | 25 cmx34,5 cmx38 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | IEC 62471, EMC, RoHS, Battery 2006/66/EC, 2013/2/EU, PAHs, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, Safety Data Sheet (SDS), BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI70930201 | 2629 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 92,00 kr
Fra 82,00 kr
Fra 410,00 kr
Fra 98,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |