Brytebladkniv, mindre modell.
Blå
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 13,4 x 1,4 x 1,4 cm |
| Materiale | Plast, Metall |
| Trykkeflate | 5 x 0,6 cm |
| Vekt | 0.012 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 1000 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Plastpose |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 25907 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 80,00 kr
Fra 6,84 kr
Fra 9,00 kr
Fra 20,55 kr
Fra 34,95 kr
Fra 5,94 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |