Isskrape med farget håndtak i plastr
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Sort (01)
| Materiale | PS, PP |
| Høyde | 2,2 cm |
| Bredde | 7,5 cm |
| Lengde | 20,2 cm |
| Størrelse | 7,5 cmx2,2 cmx20,2 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 56/7.34 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 23,5 cmx40 cmx27 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Nederland |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI581501 | 6727 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 18,00 kr
Fra 17,60 kr
Fra 10,80 kr
Fra 5,80 kr
Fra 40,00 kr
Fra 7,56 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |