Fancy flash i metall look med intekrert nøkkelring. USB 3.0 Push er vår raskeste USB med hastigheter på opptil 180 MB / s lese- g 80MB / s skrivehastighet
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 91,50 | 78,00 | 73,50 | 70,50 | 69,00 | 68,00 | 68,00 |
Sort (01)
| Variant | Antall |
|---|---|
| 512MB - OEM | |
| 1GB - OEM | |
| 2GB - ORIGINAL | |
| 4GB - ORIGINAL | |
| 8GB - ORIGINAL | |
| 16GB - ORIGINAL | |
| 4GB - OEM | |
| 8GB - OEM |
Grå gaveeske med vindu for USB-minne
Beskytter innholdet på USB-flashstasjonen med passordbeskyttelse.
Hvis du vil at USB-flash-stasjonene skal ha forhåndslastede filer ved levering.
| Materiale | PVC |
| Høyde | 7 mm |
| Bredde | 23 mm |
| Lengde | 75 mm |
| Kapasitet | 512MB |
| Størrelse | 23 mmx7 mmx75 mm |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Leveringstid | Ca 3 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN55022:2010, EN 55021:2010/A1:2015, EN 61000-3-2:2014, EN61000-3-3:2013, RoHS |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 53,00 kr
Fra 38,00 kr
Fra 60,00 kr
Fra 44,00 kr
Fra 84,00 kr
Fra 82,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |