Stilig, kompakt og hendig USB-minnepinne med 3.0-hastighet. På den ene siden er det en USB-A-kontakt og på den andre siden en moderne Type-C-kontakt. Med den praktiske vrifunksjonen kan du enkelt velge hvilken kontakt du vil bruke. USB-minnepinnen er tilgjengelig i enten 16 GB eller 32 GB, og logoen er gravert på minnepinnen.
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 162,00 | 145,00 | 144,00 | 140,00 |
C TWO har alt innen elektronikk og kjennetegnes av service, innovasjon, design og kvalitet
| Materiale | Metall |
| Vekt | 11g |
| Effekt | 16GB-32GB |
| Trykkeflate | 16x10mm |
| Trykkmetoder | Gravyr, Screen |
| Emballasje | 50 st |
| Versjon | USB 3.0 |
| Sertifikat | CE, Rohs, EMC |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 44,00 kr
Fra 60,00 kr
Fra 38,00 kr
Fra 53,00 kr
Fra 88,00 kr
Fra 84,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |