ECO-pad skriveunderlag i A3 laget i Tyskland, hvor bunnen er laget av 100 % resirkulerte bildekk fra Tyskland. Overflate: 0,3 mm miljøvennlig steinpapir som bare krever en brøkdel av energien og vannet å produsere. 1 tonn steinpapir = 474 kg CO2, og sammenlignet med vanlig papir, hvor det er ca. 1431 kg CO2 for 1 tonn vanlig papir.
| Antall | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 222,00 | 164,00 | 142,00 |
C TWO har alt innen elektronikk og kjennetegnes av service, innovasjon, design og kvalitet
| Materiale | Återvunna däck och stenpapper |
| Vekt | 265g |
| Størrelse | 420x297x2mm |
| Trykkeflate | 420x297mm |
| Trykkmetoder | Fullfärgstryck |
| Emballasje | 100 st |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 23,00 kr
Fra 25,00 kr
Fra 22,00 kr
Fra 23,00 kr
Fra 36,00 kr
Fra 47,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |