Bordvifte med oppladbart batteri (500 mAh kapasitet) og type C - ladekabel.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 9,9 x 3,3 x 12,5 cm |
| Materiale | Plast |
| Trykkeflate | 3,5 x 2 cm |
| Vekt | 0.140 kg |
| Batterier | Li-Ionen 14500 |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 3638 |
| Inkommande v.41, 2026 | 3000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 94,00 kr
Fra 104,00 kr
Fra 194,00 kr
Fra 25,10 kr
Fra 13,00 kr
Fra 63,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |