Morgenkåpe i fleece med to påsydde lommer foran. Inkludert matchende knytebelte, 178 x 4 cm. r
Størrelse L/XL (Bredde 70 cm lukket | Lengde 110 cm)
Beige (357)
| Materiale | Fleece |
| Høyde | 0,2 cm |
| Bredde | 135 cm |
| Lengde | 100 cm |
| Størrelse | 135 cmx0,2 cmx100 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 581/13 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 37 cmx58 cmx66 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, ISO 105 C06:2010, ISO105-X12:2001, ISO 105-E04-2008 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI777535740 | 1 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 599,00 kr
Fra 599,00 kr
Fra 579,00 kr
Fra 849,00 kr
Fra 959,00 kr
Fra 929,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |