Medalje i lindetre med en diameter på 7 cm og en tykkelse på 4 mm, festet til en 90 x 2 cm bomullssnor. Har en sikkerhetsspenne laget av hvetestrå og PP for ekstra miljøvennlighet og komfort.
Brun (11)
| Materiale | Plast, Bomull, Tre |
| Høyde | 0,4 cm |
| Bredde | 7 cm |
| Lengde | 8 cm |
| Størrelse | 7 cmx0,4 cmx8 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 19/7.8 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 27 cmx46 cmx30 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI126754011 | 63275 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 20,00 kr
Fra 104,00 kr
Fra 2,33 kr
Fra 198,00 kr
Fra 265,00 kr
Fra 14,65 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |