Solbriller, U 400 sertifiserte. Brede strenger for trykk. Trykket vil være den mest bærekraftige i svart og hvitt. CE-merket. Bestselger!
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 14,3 x 14,3 x 4,8 cm |
| Materiale | Plast |
| Trykkeflate | 3,5 x 1 cm |
| Vekt | 0.035 kg |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 500 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Plastpose |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 17076 |
| Inkommande v.41, 2026 | 10000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 9,40 kr
Fra 26,00 kr
Fra 18,00 kr
Fra 22,00 kr
Fra 64,00 kr
Fra 36,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |