Polyester (600D) ryggsekk med plastbestikk for fire personer og et stort kjølerom. Med en ekstra flaskeholder og et sett med salt og pepper shaker.
Lysegrå (27)
| Materiale | PU, Rustfritt stål, PP, Polyester |
| Høyde | 41 cm |
| Bredde | 21 cm |
| Lengde | 38 cm |
| Størrelse | 21 cmx41 cmx38 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 1666/7.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 36,5 cmx43,5 cmx42 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, SVHC\'s, Food Safe |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI761327 | 510 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 14,80 kr
Fra 190,00 kr
Fra 114,00 kr
Fra 270,00 kr
Fra 164,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |