Sammenleggbar handleveske/piknikveske i polyester (600D), sidelomme med glidelås og aluminiumsramme.
Sort (01)
| Materiale | PVC, Polyester 600D, Aluminium, Nylon |
| Høyde | 29 cm |
| Bredde | 28 cm |
| Lengde | 47 cm |
| Størrelse | 28 cmx29 cmx47 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 713/7.67 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 33 cmx50 cmx31 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI630401 | 207 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 14,80 kr
Fra 259,00 kr
Fra 279,00 kr
Fra 299,00 kr
Fra 269,00 kr
Fra 279,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |