Flettet piknikkurv for 2 personer med bestikk av rustfritt stål med lasthåndtak, 2 tallrkner og 2 kopper 0,21 L av keramikkr
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Brun (11)
| Materiale | Plast, Metall, PU, Rustfritt stål, Tre, Keramikk, Triplex |
| Høyde | 19 cm |
| Bredde | 30 cm |
| Lengde | 40 cm |
| Størrelse | 30 cmx19 cmx40 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 2186/2.65 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 32 cmx41,5 cmx21,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, SVHC\'s, PCP, Foodcontact, DGCCRF (french) |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI579411 | 537 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 14,80 kr
Fra 259,00 kr
Fra 279,00 kr
Fra 299,00 kr
Fra 269,00 kr
Fra 279,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |