Nylon (600D) forkle med tredelt grillsett i rustfritt stål, inkludert: en slikkepott, gaffel og tang med trehåndtak.
Grøn (04)
| Materiale | PU, Bomull, Rostfritt stål 430, Nylon 600D, Poly bomull, Eik |
| Høyde | 1,5 cm |
| Bredde | 42 cm |
| Lengde | 78 cm |
| Størrelse | 42 cmx1,5 cmx78 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 635/8.56 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 6/12 |
| Carton Størrelse | 28,5 cmx49 cmx33 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, LFGB, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI740004 | 42 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 144,00 kr
Fra 250,00 kr
Fra 950,00 kr
Fra 840,00 kr
Fra 335,00 kr
Fra 317,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |