Vakuumisolert dobbeltvegget flaske laget av kobber med bambusbunn, dryppsikker, volum 500 ml.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | ø 6,9 x 22 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Plast, Silikon, Bambus |
| Trykkeflate | 4 x 4 cm |
| Vekt | 0.334 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 25 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 9632 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 128,00 kr
Fra 182,00 kr
Fra 340,00 kr
Fra 174,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |