Dobbeltvegget isolert flaske i rustfritt stål og bambus med en temperatursensor på toppen av lokket som viser temperaturen på drikken inni flasken (grader Celsius). Holder drikke varmt i 8 timer eller kaldt i 12 timer. Tefilter medfølger. Kapasitet: 500 ml. Leveres i gaveeske.
| Antall | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 490,00 | 480,00 | 470,00 |
Tre
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Rustfritt stål, ABS plast, Bambus tre |
| Diameter | 6.9g |
| Størrelse | 20,8 x Ø 6,9 cmcm |
| Emballasje | 25st |
| Bruttovekt | 11kg |
| Vekt | 10.45kg |
| Emballasje | 45x45x29cm |
| GTIN / EAN | 8713159581420 |
| GPSR-Informasjon | SCX Design 44 rue de la Jonquière 75017 Paris (France) +33 1 86 95 99 88 contact@scx.design |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 41 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 128,00 kr
Fra 174,00 kr
Fra 340,00 kr
Fra 182,00 kr
Fra 190,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |