Spork i rustfritt stål med integrert gaffel og skje, flat skrutrekker, flaske- og boksåpner og tre umbrakonøkler i kroppen. Inkluderer en karabinkrok. Pakket per stykk i en papirpose.
Sølv (32)
| Materiale | Rostfritt stål 430 |
| Høyde | 0,1 cm |
| Bredde | 4,2 cm |
| Lengde | 15 cm |
| Størrelse | 4,2 cmx0,1 cmx15 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 35.4/11 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 24/240 |
| Carton Størrelse | 21 cmx38 cmx39 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI134951232 | 11562 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 14,80 kr
Fra 310,00 kr
Fra 16,80 kr
Fra 200,00 kr
Fra 699,00 kr
Fra 119,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |