Trekasse med dominospill. Dominobrikker og kasse er 100 % FSC®-sertifisert.
Brun (11)
| Materiale | MDF, Firewood |
| Høyde | 3 cm |
| Bredde | 5 cm |
| Lengde | 14,7 cm |
| Størrelse | 5 cmx3 cmx14,7 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 102/14.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 32 cmx34 cmx33 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI140487211 | 13608 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 12,40 kr
Fra 19,20 kr
Fra 122,00 kr
Fra 72,00 kr
Fra 47,00 kr
Fra 142,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |