Klassisk badeand av PVC.
Gul
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 7,6 x 6,9 x 7 cm |
| Materiale | Polyvinylklorid (PVC) |
| Trykkeflate | 2,5 x 1 cm |
| Vekt | 0.053 kg |
| Antal per innerlåda | 100 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Plastpose |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 30719 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 38,00 kr
Fra 92,00 kr
Fra 23,00 kr
Fra 53,00 kr
Fra 106,00 kr
Fra 46,30 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |