Sett til stranda med bøtte og tilbehør for barn. Reklamen plasseres på etikett på nettet.
---
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | ø 13 x 15 cm |
| Materiale | Plast |
| Trykkeflate | 4 x 5 cm |
| Vekt | 0.102 kg |
| Antal per innerlåda | 24 |
| Antal per ytterlåda | 24 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 4222 |
| Inkommande v.36, 2026 | 5280 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 36,00 kr
Fra 53,00 kr
Fra 92,00 kr
Fra 21,00 kr
Fra 102,00 kr
Fra 629,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |