Flicka er et selvlysende ballspill laget for å bringe energisk lek til hager, strender og campingplasser. Den lysende ballen blinker blått og rødt når den kastes, noe som skaper en iøynefallende effekt som holder leken i gang også etter mørkets frembrudd. For lek utendørs og på reiser er Flicka et engasjerende og enkelt spill med en sterk visuell appell.
0,46 kg
| Antall | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 24,00 | 23,00 | 22,00 | 21,00 |
Blå
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 18 |
| CO2-avtrykk | 0,46 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 90% PP plast og 10% Polyester, PVC |
| Størrelse | 18,2 x 1,8 cm |
| Emballasje | 100stk |
| Bruttovekt | 10,7kg |
| Vekt | 9,7kg |
| Emballasje | 35x35x20cm |
| GTIN / EAN | 8713159748854 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 0 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 9,40 kr
Fra 12,20 kr
Fra 24,00 kr
Fra 24,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |