Non-woven kokesett for barn.
Hvit
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 27 x 4 x 20 cm |
| Materiale | Polyester |
| Trykkeflate | Screen: 20 x 15 , Brodyr: 8 x 3 cm |
| Vekt | 0.060 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 7120 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 148,00 kr
Fra 38,00 kr
Fra 76,00 kr
Fra 128,00 kr
Fra 92,00 kr
Fra 116,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |