MDF fuglekasser, selvmontering.
Brun (11)
| Materiale | Tre, MDF |
| Høyde | 18,3 cm |
| Bredde | 15,5 cm |
| Lengde | 12,3 cm |
| Størrelse | 15,5 cmx18,3 cmx12,3 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 291/16.1 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 18,5 cmx61 cmx38 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | PCP, EN71-9 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI860611 | 1614 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 16,80 kr
Fra 37,00 kr
Fra 66,00 kr
Fra 420,00 kr
Fra 310,00 kr
Fra 200,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |