Sykkelhjelmtrekk i polyester med snøring som lukkes på innsiden av ryggen. Reflekterende og vannavstøtende.
Gul (06)
| Materiale | ABS, Polyester, Jern |
| Høyde | 0,1 cm |
| Bredde | 21 cm |
| Lengde | 35 cm |
| Størrelse | 21 cmx0,1 cmx35 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 16/5 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 10/200 |
| Carton Størrelse | 35 cmx44 cmx26 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI110178306 | 12948 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 16,80 kr
Fra 37,00 kr
Fra 420,00 kr
Fra 66,00 kr
Fra 290,00 kr
Fra 310,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |