PETG reisesett som inneholder to 100 ml flasker, to 50 ml flasker, to 10 ml beholdere og en liten slikkepott.
Transparent (21)
| Materiale | PEVA |
| Høyde | 4 cm |
| Bredde | 18 cm |
| Lengde | 20,5 cm |
| Størrelse | 18 cmx4 cmx20,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 80/9.06 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 38 cmx54,5 cmx60 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, 2013/2/EU, Phthalates |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI777221 | 9535 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 14,80 kr
Fra 112,00 kr
Fra 200,00 kr
Fra 379,00 kr
Fra 84,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |