Toalettveske laget av bomull 320 g/m² med Fairtrade-merke.
Beige
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 28,5 x 8,5 x 19,5 cm |
| Materiale | Bomull |
| Trykkeflate | 15 x 10 cm |
| Vekt | 0.063 kg |
| Antal per innerlåda | 200 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Opprinnelsesland | SIKKIM |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 10 |
| Inkommande v.26, 2026 | 20000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 15,60 kr
Fra 210,00 kr
Fra 45,00 kr
Fra 84,00 kr
Fra 118,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |