Passveske i hardt omslag i resirkulert PU med magnetisk lukking og innebygd Apple FindMy-sporing i klaffen. Har tre innvendige rom for organisering av dokumenter og kort. Bruker «Impression» som enhetsnavn og inkluderer Impression-logoen for ID-registrering. Individuelt pakket i en kraftpapirboks.
Sort (01)
| Materiale | Resirkulert polyuretan |
| Høyde | 1,5 cm |
| Bredde | 14,5 cm |
| Lengde | 10,5 cm |
| Størrelse | 14,5 cmx1,5 cmx10,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 88/11.8 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 45 cmx55 cmx17 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI126765901 | 236 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 112,00 kr
Fra 36,00 kr
Fra 372,00 kr
Fra 130,00 kr
Fra 510,00 kr
Fra 400,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |