Case Logic Invigo tilbehørsveske har plass til kabler, ørepropper, adaptere og andre personlige eiendeler. Den er fin å bruke i en større veske eller alene. Denne vesken er laget av et 100 % resirkulert 600D-polyestereksteriør og 150D-polyesterfôr. Med flere lommer og elastiske løkker for oppbevaring av pass, penner, ladere og mye mer.
| Antall | 1 | 25 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 430,00 | 410,00 | 400,00 |
Solid svart
Praktiske og smarte vesker utformet for å forenkle hverdagen.
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | KAMBODSJA |
| Materiale | Polyester |
| Størrelse | 15 x 24,5 x 5 cmcm |
| Emballasje | 4st |
| Bruttovekt | 1kg |
| Vekt | 0.5kg |
| Emballasje | 26x17x24cm |
| GTIN / EAN | 085854256414 |
| GPSR-Informasjon | Thule Organization Solutions sa/nv Avenue Jean Monnet 4 1348 Louvain-la-Neuve - Belgium https://www.caselogic.com/nl-be/ |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
| Nåværende | 290 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 690,00 kr
Fra 1390,00 kr
Fra 1260,00 kr
Fra 910,00 kr
Fra 37,00 kr
Fra 860,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |