Polyester (600D) reiseveske med kort bæreløkke. Ett rom med flere lommer for å bære kabler og reisedokumenter. En liten lomme foran.
Antracit (387)
| Materiale | Polyester 600D, Legering |
| Høyde | 13,5 cm |
| Bredde | 4,5 cm |
| Lengde | 19 cm |
| Størrelse | 4,5 cmx13,5 cmx19 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 100/11 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 35 cmx45 cmx42 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Heavy Metals, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Lead, Formaldehyde, Colour Release, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI1014896387 | 1545 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 112,00 kr
Fra 36,00 kr
Fra 372,00 kr
Fra 130,00 kr
Fra 510,00 kr
Fra 400,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |