Kulepenn i aluminium med blått blekk, topp/pekepin i gummi til bruk på touchskjerm (f.eks. iPhone/iPad), gummigrep, detaljer i sølv og clips i metall.
Grå
| Materiale | Aluminium |
| Lengde | 14 cm |
| Diameter | 1 cm |
| Vekt | 17 g |
| Volum | 0.5236 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 8,40 kr
Fra 4,10 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |