Kulepenn med vrifunksjon laget av metall med gullapplikasjoner, blått blekk.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 14,6 x 1,3 cm |
| Materiale | Messing |
| Trykkeflate | 4 x 0,6 cm |
| Vekt | 0.027 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 500 |
| Opprinnelsesland | BAHRAIN |
| Emballasje | Plastpose |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 410 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 4,60 kr
Fra 4,60 kr
Fra 5,00 kr
Fra 128,00 kr
Fra 179,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |