Expert-pennen er en perfekt og tøff medspiller som styrker følelsen av selvutfoldelse. I denne kolleksjonen forenes både klassiske og utfordrende nye farger med en ikonisk design og skaper en optimal, sofistikert forretningsstil med en meget personlig vri. Leveres i Waterman gaveeske. Leveres med en rollerpennrefill. Eksklusiv design.
0,22 kg
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 1629,00 | 1579,00 | 1543,00 | 1529,00 |
Solid svart
Unike og eksklusive skriveredskaper som viser eierens klasse og karakter.
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 15 |
| CO2-avtrykk | 0,22 kg |
| Opprinnelsesland | FRANKRIKE |
| Materiale | Messing |
| Diameter | 1,3cm |
| Størrelse | 17,6 x Ø 1,3 cm |
| Emballasje | 25stk |
| Bruttovekt | 5kg |
| Vekt | 4,51kg |
| Emballasje | 34x23x20cm |
| GTIN / EAN | 3501170951880 |
| GPSR-Informasjon | Newell Poland Services Sp. Z.o.o. Poznan 61-894 Poland www.waterman.com |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 33 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 4,60 kr
Fra 4,60 kr
Fra 4,80 kr
Fra 128,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |