Nylon (420D) blyanthus med glidelås.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Koboltblåt (23)
| Materiale | Polyester 420D |
| Høyde | 9,1 cm |
| Bredde | 0,4 cm |
| Lengde | 20,6 cm |
| Størrelse | 0,4 cmx9,1 cmx20,6 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 17/8.12 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 200/400 |
| Carton Størrelse | 24 cmx44 cmx23 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Lead, Formaldehyde, Colour Release |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI359823 | 3074 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 2,60 kr
Fra 2,88 kr
Fra 11,20 kr
Fra 11,90 kr
Fra 5,47 kr
Fra 7,74 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |