Tre highlighter-blyantsett med 4 fargeblyanter (gul, oransje, rosa og grønn) i papirboks.
Brun (11)
| Materiale | Papir, Tre |
| Høyde | 0,8 cm |
| Bredde | 3 cm |
| Størrelse | 3 cmx0,8 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 26/13.2 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/500 |
| Carton Størrelse | 19,5 cmx34,5 cmx44 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI97659011 | 16804 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 20,00 kr
Fra 32,00 kr
Fra 27,00 kr
Fra 17,00 kr
Fra 26,10 kr
Fra 10,65 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |