ABS highlighter med 4 farger, skjermrens og en utvidbar tastaturbørste.
Hvid (02)
| Materiale | ABS |
| Høyde | 11,9 cm |
| Bredde | 1,7 cm |
| Lengde | 9,5 cm |
| Størrelse | 1,7 cmx11,9 cmx9,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 46/10.51 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/200 |
| Carton Størrelse | 24 cmx50,5 cmx48,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2, AZO Dyes/Amines, Washing/Cleansing 2009/48/EC, Safety Data Sheet (SDS) |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI853502 | 5163 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 20,00 kr
Fra 17,00 kr
Fra 27,00 kr
Fra 32,00 kr
Fra 8,10 kr
Fra 26,10 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |