Paraply, automatisk med trehåndtak. Polyester 170T.
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 95,00 | 90,50 | 86,00 | 84,00 | 79,50 |
Rød
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | ø 100 x 83 cm |
| Materiale | Tre, Metall, Polyester |
| Trykkeflate | Screen: 20 x 15 cm, Sublimering: 15 x 10 cm |
| Vekt | 0.320 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1732 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 72,00 kr
Fra 90,00 kr
Fra 80,00 kr
Fra 130,00 kr
Fra 84,00 kr
Fra 102,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |